Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir?

Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Planlaması ile rakiplerinizden bir adım önde olun. Unutmayın sadece Türkiye’de her gün 40 milyon insan dijital dünyadan haber ve ürünleri takip ediyor.

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesapları ve sayfaların nasıl kullanılacağı, büyüme sürecinin nasıl işlemesi gerektiğini, imaj yönetiminin nasıl olması gerektiği ve kriz durumlarında nasıl yolar izlenmesi gerektiğini gösteren yollardır. Sosyal medyanın günümüzde çok güçlü bir yeri olduğunu ve önüne geçilmez bir pazarlama stratejisi bulunduğunu görüyoruz. Bu yüzden sosyal medya yönetiminin önemi her geçen gün artış gösteriyor. Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi evresinde mutlaka profesyonel kişilerden destek alınması gerekir.

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece Facebook, İnstagram, Twitter gibi iyi tanınmış ağlarda değil tüm kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

İlk etapta tam olarak ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlenmemiz gerekmektedir. Ulaşmak istediğimiz hedef kitlenin yaş aralığını, cinsiyetini, tam olarak nelerden hoşlandığını ve ilgi alanlarını tam olarak bilmeliyiz.

Sosyal medya hesaplarınızı etkin bir şekilde yöneterek firmanızın arama motorları üzerinde yukarıya çıkmasını, size daha çok kişinin ulaşmasını sağlayabiliriz. Markanıza ait olan fotoğrafların, videoların, metinlerin iyi şekilde kullanılarak hedef kitlenize hitap eden paylaşımlar hazırlanır.

Sosyal medyada en önemli unsurlar arasında rakiplerinizin analizini yapmakta yer almaktadır. Rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptığını ve nasıl bir yol izlediğini iyi takip ediyor ve buna göre paylaşımlarımıza şekil veriyoruz.

İnstagram ve Facebook gibi birçok sosyal medya ağında reklam özelliği yer almaktadır. Markanıza ait olan ürünlerin reklamlarını yaparak daha fazla ön plana çıkarabilir ve daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.