Grafik tasarim

Amblem ve logo tasarımı kurumsal kimliğin temel taşıdır. Amblem ve logo tasarımı ile sayfalar dolusu yazıyı tek sembolle anlatabilirsiniz. Şirketlerin markalaşma yolundaki ortak dili ve alfabesi amblem ve logodur.

Bu çalışmanın amacı, bir firma veya kuruma kimlik kazandırmaktır. İlk etapta kurumsal kimlik ürünlerini oluşturmak daha sonra da bu ürünlerin kullanımı ile ilgili bir kılavuz oluşturmaktır. Firma tanıtımı ile ilgili bütün tasarımsal kurallarının yazılı olduğu kitapçığa “kurumsal kimlik kılavuzu” denebilir.

Logoyu Üreten Tasarımcıdır, Oluşturan Firmanın Kendisidir.

Tasarımlarımızda görünümü eşsiz ve diğer logolardan ayırt edilebilir olmasına özer gösteriyoruz.

Logo tasarımı şirketin vizyon ve misyonuna uygun olmalı, profesyonelliği ön plana çıkarmalı.

Logo çalışmasında renk değerleri, website, matbaa, dijital baskı, tabela gibi alanlarda kullanılacak şekilde hazırlıyoruz.

Görsel Tasarımlarınızda Bütünlük Sağlayın. Kurumsal kimlik tasarımı firmanızın dialog kurmak istediği kişi veya kurumlara gösterdiği ilk yüzüdür.Kurumsal çalışma isteyen firmalara hazırladığımız tasarım içerikleri;

* Logo-Amblem Tasarımı
* Kartvizit-Antetli-Dosya-Zarf-Fatura-İrsaliye Tasarımı
* Makbuz Tasarımları
* Bloknot-Not Kağıdı Tasarımı
* Araç/Filo Tasarımları
* Bina Cephesi ve İç Tasarım
* Kurum İçi Yönlendirmeler
* Tanıtım Materyalleri
* Promosyon Tasarımları
* Website Tasarım
* Dijital Materyallerin Tasarımı

Firmanızın kurumsal kimliğinin hedef kitlenize yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinizin gerçekleşmesi aşamasında ulusal ve uluslararası ağ ortamından yararlanıp potansiyel müşterilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Websitenizde ürününüzün fiyat ve teknik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayıp firmanızı sanal dünyada da çok daha geniş bir kitleye tanıtabilirsiniz.

Websiteler tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında e-ticaret sistemi ile 7/24 online mağaza gibi bir işlevde görmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi Facebook, Google, Twitter, Instagram üzerinde kurumsal profillerinizin yönetimi. Paylaşımların ve profillerinizin dışarıdan kurumsal kimliğinizi taşıyacak şekilde sizi yansıtması ve sizi iyi şekilde ifade edebilmesi.

Gerekli Düzenlemeler, paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile takipçi ve hayran sayınızı doğal yöntemler ile artırma. Tamamen doğal yollar kullanılarak içerik paylaşımları sizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtma. Doğal yollar kullanılmadan arttırılan takipçiler hesabı spam olarak işaretlemekte ve bir süre sonra kapatılmasına sebep olmaktadır.

Sosyal Medya üzerinden reklam yönetimi. Facebook, Instagram ve Twitter gibi sık kullanılan sosyal medyada isteğinize uygun görsel ve içerik hazırlanarak reklam verilmekte, nitelikli ve doğru kişilere ulaşılıp marka bilinirliğiniz arttırılmaktadır.

Sosyal Medya takip ve yönetimi. Sosyal Medya hesaplarınızda hitap edilen kitleye en uygun paylaşımlar gerçekleştirerek sizi öne çıkarma ve daha hızlı büyümenizi sağlar.

Önemli günler için size özel içerikler oluşturma. Marka değerinizi arttırır, prestij yaratır, günün önemine uygun paylaşımlar ile marka bilinirliğini kuvetlendirir.

Marka Nedir?

Bir firmanın mal / hizmetlerini diğer işlemlerinkinden ayırt eden işaret, ürün, harf ve şekillerdir. Türkiye’de marka tescili Türk Patent Enstitüsü nezdinde alınmaktadır. Bireyler veya firmalar kendileri marka başvuru yapabileceği gibi bir marka vekili aracılığıyla da işlem yapabilmektedirler. Fakat uzmanlık açısında markanın doğru yapılabilmesi ve marka sürecinin düzgün yürütülebilmesi açısından bir marka tescil firmasıyla işlemleri yürütmek en dorusu olacaktır. Markalar 556 Sayılı Markaların korunması Hakkın Kanun Hükmünde kararname ile korunmaktadır.

Patent Nedir?

Patent buluş ve fikirlerin korunmasını sağlayarak buluş ve fikir sahibine haklar sağlayan sınai mülkiyet hakkıdır. Patent tescili başvurusu için öncelikle uzman bir marka vekili tarafından yenilik araştırması yapılmalıdır. Türk Patent Enstitüsü nezdinde alınmaktadır.

Raket, Billboard, Tabela, Totem, Megaboard, Otobüs Giydirmeleri, Raylı Sistem Ulaşımı gibi reklam alanları hedef kitlenize doğrudan ulaşan bir mecradır.

Yürürken, konuşurken, seyahat ederken, beklerken, otururken dikkat çeken tek reklam alanlarıdır.Bu alanlardaki tasarımlar yaratıcı fikirler olduğunda dikkat çekiciliği ve çarpıcılığı artar iletişimi kolaylaştırır. Hedef kitlenizin görüş alanına girdiği andan itibaren etkisini sürdürür.

Katalog, dergi, broşür, insert, menü gibi tanıtım alanlarını içine alan çalışmaları bilgisayar destekli programlarla modern ve firmanızı yansıtan çizgilerle tasarlayıp baskıya ya da yayına hazır hale getiriyoruz. Baskı aşamasında kaliteli firmalar ile çalışıyor renk ayarlarını, teknik işlemleri tamamlayıp size teslim ediyoruz. Masaüstü yayıncılık kapsamı;

* Katalog
* İnsert
* Broşür
* El İlanı
* Davetiye
* Dergi
* Gazete-Bülten Tasarımı
* Sertifikalar
* Restaurant-Cafe-Bar Menüleri
* Amerikan Servisler

Katalog, broşür, insert, website, açık hava alanlarına reklam, tanıtım vs yaptırırken ürün ve mekan çekimleri yapılmaktadır. Ayrıca giyim firmaları için de modelli çekimler profesyonel çekimler ile gerçekleştirilmektedir. Taşınabilir boyuttaki ürünlerin çekimi stüdyomuzda, taşınamaz büyüklükteki ürünlerin çekimleri mekana stüdyo kurularak gerçekleştirilir.

Sanaltur ile yeni açılan mekanınızın, firmanızın, inşaatların örnek dairelerinin, ofislerinizin çekimleri yapılarak websiteniz üzerinden, dijital alanlar üzerinden tanıtım videosu h

Tüm matbaa işlerinizi tasarım ve uygulamasını yaparak renk ayrımı, düzenlemeleri, baskıya hazırlanması aşamalarını yürüterek müşterilerimize teslime hazır hale getiriyoruz. Matbaa aşamasındaki kaliteli baskıdan taviz vermeyen çözüm ortaklarımız ile “kalite odaklı” bir hizmet sunuyoruz müşterilerimize..

Matbaa hizmetlerimiz; broşür, katalog, kartvizit, davetiye, dosya, etiket, antetli kağıt, zarf çeşitleri, makbuzlar, dergi, kitap ayraçları, küp bloknot, ajanda defter, takvim, magnet, sertifika gibi ürünlerin baskılarını kaliteli ve söz verdiğimiz günde teslim ediyoruz.

Ambalajın tüketiciler üzerinde yarattığı algının satış üzerine etkisi dünyaca kabul edilen bir gerçektir. Ambalaj bir ürünün giysisi olarak düşünülebilir. Ürün ne kadar iyi olursa olsun giysisi iyi değilse satılması zor olacaktır. Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar, lojistik ve depolama kolaylığı yaratır. Önemli bir görevi de taşıdığı bilgilerle tüketiciye seçim ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır.

İnsansız hava araçlarını (drone), pilotları ile birlikte, kiralama hizmeti sunmak amacıyla kurulduk. Profesyonel alanımız tamamen hava çekimleridir. Tecrübeli pilotlarımızın kullandığı “drone” lar ile gökyüzünden size özel çekimler yapıyoruz. Güvenliği her zaman üst düzey tutarak, size ve müşterilerinize keyifli saatler yaşatıyoruz. Üstelik her anı fotoğraf ve video ile ölümsüzleştiriyoruz.

* Reklam ve Tanıtım Filmi Çekimi
* Otel ve Resort Otel Çekimleri
* Villa, Yalı ve Köşk gibi Özel Konut Çekimleri
* İnşaat Çekimleri
* Ürün Taşıma ve Dağıtımı
* Özel Projeler

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.